• STYCZEŃ

• WARSZTATY EKOLOGICZNE pt. ,,Ramka na zdjęcia dla Babci i Dziadka"- 0"D"

We wtorek 18 stycznia w gr. 0d , odbyły się warsztaty ekologiczne pt. ,,Ramka na zdjęcia dla Babci i Dziadka", które poprowadziła Pani Bernadka Skoczylas z GOKiC w Rakszawie. Pani prowadząca zapoznała dzieci z techniką  zdobienia ramek produktami ekologicznymi. Na początku uczestnicy zgadywali, jakie produkty przywiozła ze sobą Pani Bernadka, a następnie wszyscy przystąpili do zdobienia swoich ramek. Wszystkie ,,ramki - niespodzianki" dla dziadków i babć, zostały pięknie ozdobione : makiem, kaszą manną, soczewicą, kaszą jaglaną i kukurydzą.

Zajęcia z Panią Bernadką były ciekawą, bardzo interesującą zabawą oraz niezapomnianą przygodą, która na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

PRZEDSTAWIENIE DLA BABCI I DZIADKA - GR. O A

Są takie dwa wyjątkowe dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka, Łza wówczas się kręci w oku… O tym ważnym Święcie Wszyscy pamiętamy i dla naszych Dziadków przedstawienie mamy.”

22.01.2022r. Dzieci z gr. OA przygotowały przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Piękne stroje, zabawne dialogi, wiersze oraz pełna szczerych życzeń piosenka "100 lat Babciu, 100 lat Dziadku!" Cały występ dzieci został nagrany, aby Babcie oraz Dziadkowie mogli go obejrzeć. Każde dziecko przygotowało własnoręcznie wykonany prezent oraz laurki dla swoich Dziadków. Nagrane przedstawienie zostało również przekazane wraz z laurką i życzeniami zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości - Seniorom z Dziennego Domu Opieki w Krasnem. Raz jeszcze wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta życzymy 100 lat! Dziękujemy, że jesteście.