Nawigacja

  • DYŻUR WAKACYJNY

    ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY TRWAJĄ

    OD 23 MAJA DO 4 CZERWCA 2022r. 

    PRZED WYPEŁNIENIEM I ZŁOŻENIEM WNIOSKU PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM

    REKRUTACJI NA DYŻUR WAKACYJNY DOSTĘPNYM NA STRONIE INTERNETOWEJ (I NA TABLICY

    OGŁOSZEŃ W PRZEDSZKOLU. 

    WNIOSKI ZŁOŻONE PO TERMINIE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

  • DZIEŃ DZIECKA

    W DNIU 3 CZERWCA

    RADA RODZICÓW

    PLANUJE W PRZEDSZKOLU

    DZIEŃ DZIECKA

    ZABAWY PRZEPROWADZĄ ANIMATORZY Z GRUPY

    ,,PRZEBIERANKA ‘’.

    W PROGRAMIE PRZEWIDZIANE JEST MALOWANIE TWARZY I BROKATOWE TATUAŻE.

    PROSIMY RODZICÓW, KTÓRZY NIE WYRAŻAJĄ ZGODY NA TATUAŻE I MALOWANIE TWARZY O ZGŁASZANIE TYCH DZIECI DO WYCHOWAWCÓW.

  • MAM TALENT

    Karty zgłoszenia oraz regulamin

    dostępne w zakładce "Dokumenty do pobrania"

  • Lista dzieci przyjętych na rok szkolny 2022/2023

                                                                                            Krasne 22.04.2022 r.

     

    Zespół  Szkolno – Przedszkolny

    Przedszkole w Krasnem

      

     

    Lista dzieci przyjętych na rok szkolny 2022/2023

     

    Dzieci urodzone w 2016r.

    1. Bakunowicz Helena
    2.  Błaszkowicz Maja
    3.  Błoński Joachim
    4.  Bober Miłosz
    5.  Borek Szymon                 
    6.  Brodziak Wojciech
    7.  Brzyska Amelia\
    8.  Byjoś Alan
    9.  Chłanda Kacper
    10.  Drapała Tymon
    11.  Draus Róza
    12.  Drozd Tymon
    13.  Dudziak Marcin
    14.  Durski Leonard
    15.  Dwornik Jan
    16.  Dziadosz Aleksandra
    17.  Falandysz Kevin
    18.  Głąb Weronika
    19.  Głowiak Kacper
    20.  Golec Natalia
    21.  Gunia Amelia
    22.  Hawryliszyn Anna
    23.  Jabłoński Adrian
    24.  Kąkol Adrianna
    25.  Kidacka Lena
    26.  Klęsk Nikodem
    27.  Kmiotek Patryk
    28.  Kowalska Nela
    29.  Kulig Zuzanna
    30.  Klimczak Julia         
    31.  Klimczak Szymon    
    32.  Kuśta Maksymilian
    33.  Kuzio Lena
    34.  Leniart Ryan
    35.  Leśko Szymon
    36.  Lisica Agata
    37.  Lucewicz Leon
    38.  Milo Maja
    39.  Obrzut Miłosz
    40.  Ostafińska Weronika
    41.  Pabian Jan
    42.  Paciorek Helena
    43.  Paszek Aurelia
    44.  Paściak Lidia
    45.  Pietraszek Arkadiusz
    46.  Piniło Nikodem
    47.  Piotrowska Łucja
    48.  Piotrowska Weronika
    49.  Pocheć Mokołaj
    50.  Poznańska Weronika
    51.  Przybyło Filip
    52.  Rozborska Eliza
    53.  Ryba Filip
    54.  Rzepka Adrian
    55.  Rzepka Nadia
    56.  Schuster Oliwia
    57.  Siedlarz Marcel
    58.  Sieńko Lena
    59.  Sobek Filip
    60.  Sołtys Jakub
    61.  Stępień Antonina
    62.  Syc Aleksander
    63.  Szuberla Mikołaj
    64.  Szuberla Tomasz
    65.  Śliwińska Lena
    66.  Tekiela Kacper
    67.  Tomczyk Artur
    68.  Urban Jakub
    69.  Warzybok Eliza
    70.  Wątorski Antoni
    71.  Wątorski Wojciech
    72.  Wiater Zuzanna
    73.  Witalec Mateusz
    74.  Wójcik Zuzanna
    75.  Zięba Filip

     

    Dzieci urodzone w 2017 r.

    1. Augustyn Milan
    2. Babiarz Nikodem
    3. Bednarz Michalina
    4. Bialic Aleksandra
    5. Bicz Kalina
    6. Brzuszek Sara
    7. Buczek Bartosz
    8. Buk Michał
    9. Chinigioli Eva
    10. Cyrulik Oliwia
    11. Dec Jakub
    12. Dec Michał
    13. Dubiel Rafał
    14. Duda Patrick
    15. Dudek Kornelia
    16. Fortuna Aleksandra
    17. Fugas Olaf
    18. Gancarz Igor
    19. Głodek Wojciech
    20. Gmyrek Marika
    21. Guzek Michał
    22. Gwizdak Michał
    23. Hałys Aleksander
    24. Kępa Jan
    25. Kępa Lena
    26. Klojzy Zofia
    27. Kołodziejczyk Jaśmina
    28. Konstanty Hanna
    29. Kucaj Karina
    30. Litwa Ewa
    31. Łuszcz Hubert
    32. Maciołek Martyna
    33. Magnucka Maja
    34. Malak Kamil
    35. Malicka Emilia
    36. Mazur Jakub
    37. Mazur Lena
    38. Nycz Olaf
    39. Pigan Zuzanna
    40. Pinderska Łucja
    41. Płachta Tymoteusz
    42. Pochwat Antonina
    43. Rakoczy Wiktor
    44. Sobek Maja
    45. Stępień Julia
    46. Strumiński Paweł
    47. Strzałkowska Alicja
    48. Suszek Milena
    49. Suszek Natalia
    50. Syryło Julian
    51. Szuberla Kacper
    52. Ślipko Emilia
    53. Tarnowski Stanisław
    54. Wierzchowska Iga
    55. Wingert Julia
    56. Wojda Adrian
    57. Wójcik Malwina
    58. Wydrzyński Antoni
    59. Wyszatycki Mateusz
    60. Zarzyczny Michał
    61. Zdeb Maja
    62. Zimiński Igor

     

    Dzieci urodzone w 2018 r.

    1.   Adamowicz Igor
    2.   Bator Szymon
    3.   Belcyr Hanna
    4.   Białek Laura
    5.   Blama Mateusz
    6.   Bober Nadia
    7.   Bonowicz Łucja
    8.   Bonowicz Szymon
    9.   Bożyk Nikola
    10.   Chlebek Ignacy
    11.   Chłanda Martyna
    12.   Chorzępa Artur
    13.   Czach Maria
    14.   Czapkowicz Mikołaj
    15.   Duda Antoni
    16.   Falandysz Ksawery
    17.   Fortuniak Szymon
    18.   Gajewski Barłomiej
    19.   Garbacz Jan
    20.   Głąb Aleksander
    21.   Hawro Maksymilian
    22.   Janoszek Józef
    23.   Jaworska Urszula
    24.   Jędrzejczyk Aurelia
    25.   Józefczyk Kornelia
    26.   Kąkol Matylda
    27.   Klęsk Izabela
    28.   Kluz Zofia
    29.   Kornak Tymon
    30.   Krajewska Hanna
    31.   Kura Julia
    32.   Kwolek Jan
    33.   Leś Hanna
    34.   Lęcznar Wiktoria
    35.   Łoza Magdalena
    36.   Łukasik Mateusz
    37.   Machowska Milena
    38.   Markul Gabriela
    39.   Markul Martyna
    40.   Mazur Bartosz
    41.   Milo Maksymilian
    42.   Milo Tadeusz
    43.   Mścisz Alan
    44.   Muniak Hanna
    45.   Obrzut Rozalia
    46.   Orell Filip
    47.   Pawlak Kajetan
    48.   Pieszko Julia
    49.   Pędrak Jan
    50.   Pigan Jakub
    51.   Piniło Maria
    52.   Rykała Maja
    53.   Rzepka Wiktor
    54.   Sas Mikołaj
    55.   Schuster Eryk
    56.   Sitek Szymon
    57.   Smyk Julia
    58.   Sołtys Piotr
    59.   Stachów Hanna
    60.   Stasiowska Wiktoria
    61.   Stasiowski Karol
    62.   Stępień Nikola
    63.   Strażewska Julia
    64.   Szczepański Filip
    65.   Szczepański Sebastian
    66.   Szela Michał
    67.   Szpunar Adrian
    68.   Szpyrka Adam
    69.   Szybiak Hanna
    70.   Szybyło Melania
    71.   Tomczyk Kornelia
    72.   Wałek Jagoda
    73.   Warzybok Nikodem
    74.   Wiater Wojciech
    75.   Wojton Szymon
    76.   Wróbel Leonard
    77.   Wydrzyńska Milena
    78.   Ziobro Blanka
    79.   Ziobro Lena

     

    Dzieci urodzone w 2019 r.

    1. Barnat Julian
    2. Bąk Amelia   
    3. Bialic Julia
    4. Borek Aleksandra
    5. Borowiec Aron         
    6. Borowiec Julia
    7. Buryta Julia
    8. Brudz Mia
    9. Buczek Oliwia          
    10. Chmiel Julia  
    11. Czuryło Lena
    12.  Dubiel Emilia          
    13.  Dyjak Julia   
    14.  Głodek Julia 
    15.  Grabowy Oliwia
    16.  Jawniak Oliwier       
    17.  Kaczmarski Eryk
    18.  Kamińska Aniela
    19.  Kania Zuzanna
    20.  Klary Tymoteusz
    21.  Klojzy Franciszek
    22.  Kluz Szymon
    23.  Kołodziejczyk Flora
    24.  Koszela Milena        
    25.  Kowalski Tymon
    26.  Kruczek Paweł
    27.  Krzywonos Oliwier
    28.  Kuropatwa Szymon
    29.  Łukasik Emilia
    30.  Martowska Melania
    31.  Martowska Zuzanna
    32.  Maślanka Jan
    33.  Mindur Ksawery
    34.  Nastały Cyprian       
    35.  Niezgoda Leon
    36.  Nycz Jakub   
    37.  Nycz Oliwia 
    38.  Pabian Stanisław
    39.  Panek Tamara
    40.  Pasierb Iga    
    41.  Pawliszko Miłosz
    42.  Pieniążek Milena     
    43.  Pilarz Iga      
    44.  Rogala Alan
    45.  Ryś Maja      
    46.  Sięrżęga Samanta
    47.  Soja Adrianna
    48.  Stępień Beniamin
    49.  Strzałkowski Wojciech
    50.  Syryło Marta
    51.  Szymczycha Marcelina       
    52.  Tomaka Eryk
    53.  Wojcieszyk Michał
    54.  Zaborniak Jan          
    55.  Zawadzki Nikodem
    56. Żurawski Tymon

     

    Lista dzieci niezakwalifikowanych:

    1. Domaradzki Aleksander
    2. Furman Ksawery
    3. Klęsk Olga
    4. Reiman Alan
    5. Sieczko Karol
    6. Urban Filip
    7. Zima Antoni

     

    Komisja Rekrutacyjna:

    Przewodniczący:  Bogusława Owsiak

     Jadwiga Kolibek

     Krystyna Nowak

     

     

    WNIOSKI ZŁOŻONE PO TERMINIE BĘDĄ ROZPATRYWANE W DRUGIEJ TURZE REKRUTACJI,

    KTÓRA ROZPOCZYNA SIĘ 23 MAJA 2022r.

     

  • POMOC UKRAINIE

  • POMOC UKRAINIE

    Drodzy Rodzice i Dzieci!

    Dziękujemy za zrozumienie, hojność i zaangażowanie w organizowaniu pomocy dla potrzebujących z Ukrainy. Ze względu na to, że magazyny przy Klasztorze Dominikańskim otrzymały wystarczającą ilość darów, zdecydowaliśmy przekazać je do Polskiego Czerwonego Krzyża, którego sztab aktualnie znajduje się przy Politechnice Rzeszowskiej. Stamtąd trafią do najbardziej potrzebujących.

    Przedszkole w Krasnem i organizator akcji- Karolina Tarnawska

  • ZAPISY DO KLASY I

    Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem informuje, że od 1 marca 2022r.

    rozpoczynają  się zapisy do I klasy Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2022/2023

  • KOMUNIKAT WÓJTA GMINY KRASNE

    Szanowni Państwo!

    W związku z trwającą inwazją wojsk rosyjskich na Ukrainę Wójt Gminy Krasne, Pan Wilhelm Woźniak informuje mieszkańców naszej gminy, że pomoc obywatelom Ukrainy uchodzącym przed wojną i szukającym schronienia w Polsce, koordynuje polski rząd. Pan Wójt prosi, aby na bieżąco zapoznawać się z komunikatami zamieszczanymi na stronie Urzędu Gminy Krasne oraz o zachowanie spokoju i rozwagi.

     

    Komunikat Wójta Gminy Krasne

  • POMOC DLA UKRAINY

    OSOBY CHĘTNE DO UDZIELANIA POMOCY MATRIALNEJ DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY MOGĄ DOSTARCZAĆ POTRZEBNY ASORTYMENT DO BUDYKU PRZEDSZKOLA LUB SZKOŁY W KRASNEM

     

     

     

    POTRZEBNE SĄ :

    FOLIA TERMICZNA

    ŚPIWORY

    MATERACE

    KARIMATY

    ŚRODKI DO MYCIA

    ODZIEŻ

    RĘCZNIKI PAPIEROWE

    PRZYBORY KUCHENNE WIELOKROTNEGO UŻYTKU

    SUCHY PROWIANT

     ŻYWNOŚĆ DLA NIEMOWLĄT W SŁOICZKACH

    ZAPAŁKI, LATARKI, ŚWIECE

    MATERIAŁY OPATRUNKOWE

    ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE NA BAZIE ALKOHOLU

     

  • OGŁOSZENIE

    DOKUMENTY DOTYCZĄCE REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

    ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "DOKUMENTY DO POBRANIA"

  • OGŁOSZENIE

    DYŻUR WAKACYJNY NA TERENIE GMINY

    PRACUJĄ :

     

    LIPIEC ( 01 - 31.07 )

     

    PRZEDSZKOLE W MALAWIE

    PRZEDSZKOLE W STRAŻOWIE

     

    SIERPIEŃ ( 01 - 26.08 )

     

    PRZEDSZKOLE W KRASNEM

    PRZEDSZKOLE W PALIKÓWCE

  • INFORMACJA

     W związku z podwyżką cen artykułów żywnościowych informujemy,

    że od 01.02.2022r. 

    wzrasta opłata za wyżywienie w przedszkolu.

    Koszt całodziennego wyżywienia będzie wynosił 7,00 zł.


    W zakładce "Dokumenty do pobrania" -

    Zarządzenie Dyrektora ZSP w Krasnem 

  • PROCEDURY ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII

    Prosimy o zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID- 19 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Krasnem dotyczącymi przedszkola- zakładka "O przedszkolu".

  • INFORMACJA

    GODZINY ZAJĘĆ Z RELIGII

    O"A"

    PONIEDZIAŁEK - 13.30 - 14.00

    ŚRODA - 11.00 - 11.30

     

    O"B"

    PONIEDZIAŁEK - 14.00 - 14.30

    CZWARTEK - 8.00 - 8.30

     

    O"C"

    PONIEDZIAŁEK - 13.00 - 13.30

    ŚRODA - 10.30 - 11.00

     

    O"D"

    PONIEDZIAŁEK - 12.30 - 13.00

    CZWARTEK - 8.30 - 9.00

  • INFORMACJA DLA RODZICÓW

    W ZWIĄZKU Z PRZEDŁUŻAJĄCYMI SIĘ PRACAMI NA PARKINGU

    ( INWESTYCJA GMINNA – ODWODNIENIE BUDYNKU PRZEDSZKOLA )

    PROSZĘ RODZICÓW O KORZYSTANIE W MIARĘ MOŻLIWOŚCI Z PARKINGU PRZY KOŚCIELE.

    ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

  • PODZIAŁ NA GRUPY W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

    GRUPA ŻABKI

    1. Bober Nadia
    2. Chorzępa Artur
    3. Duda Antoni
    4. Garbacz Jan
    5. Kluz Zofia
    6. Krajewska Hanna
    7. Łoza Magdalena
    8. Machowska Milena
    9. Milo Tadeusz
    10. Muniak Hanna
    11. Pędrak Jan
    12. Schuster Eryk
    13. Smyk Julia
    14. Stachów Hanna
    15. Stasiowska Wiktoria
    16. Stasiowski Karol
    17. Szczepański Filip
    18. Szela Michał
    19. Szpunar Adrian
    20. Szpyrka Adam
    21. Tomczyk Koornelia
    22. Warzybok Nikodem
    23. Wojton Szymon
    24. Wydrzyńska Milena
    25. Ziobro Blanka
    26. Ziobro Lena

     

    GRUPA KACZUSZKI

    1. Adamowycz Igor
    2. Andres Natalia
    3. Andres Tymon
    4. Belcyr Hanna
    5. Białek Laura
    6. Bonowicz Łucja
    7. Bonowicz Szymoan
    8. Bożyk Nikola
    9. Chlebek Ignacy
    10. Czapkowicz Mikołaj
    11. Jaworska Urszula
    12. Jędrzejczyk Aurelia
    13. Karpierz Aleksander
    14. Kąkol Matylda
    15. Kura Julia
    16. Leś Hanna
    17. Malicki Filip
    18. Mazur Bartosz
    19. Mścisz Alan
    20. Pigan Jakub
    21. Sitek Szymon
    22. Stachów Hanna
    23. Szczepański Sebastain
    24. Wiater Wojciech

     

    GRUPA RYBKI

    1. Bator Szymon
    2. Bicz Kalina
    3. Chłanda Martyna
    4. Czech Maria
    5. Dubiel Rafał
    6. Falandysz Ksawery
    7. Fugas Olaf
    8. Głąb Aleksander
    9. Hawro Maksymilian
    10. Klęsk Izabela
    11. Janoszek Józef
    12. Józefczyk Kornelia
    13. Łuksik Mateusz
    14. Malak Kamil
    15. Markul Gabriela
    16. Markul Martyna
    17. Milo Maksymilian
    18. Nycz Olaf
    19. Obrzut Rozalia
    20. Orell Filip
    21. Płachta Tymoteusz
    22. Rykała Maja
    23. Strażewska Julia
    24. Szczybyło Melania
    25. Waszatycki Mateusz

     

    GRUPA ZAJĄCZKI

    1. Augustyn Milan
    2. Bialic Aleksandra
    3. Brzuszek Sara
    4. Buczek Bartosz
    5. Buk Michał
    6. Cyrulik Oliwia
    7. Duda Patryck
    8. Dudek Kornelia
    9. Fortuna Aleksandra
    10. Gancarz Igor
    11. Guzek Michał
    12. Hałys Aleksander
    13. Kępa Jan
    14. Maciałek Martyna
    15. Magnucka Maja
    16. Mazur Jakub
    17. Pigan Zuzanna
    18. Pinderska Łucja
    19. Sobek Maja
    20. Szuberla Kacper
    21. Tarnawski Stanisław
    22. Wierzchowska Iga
    23. Wójcik Malwina
    24. Zdeb Maja
    25. Ziemiński Igor

     

    GRUPA MOTYLKI

    1. Babiarz Nikodem
    2. Bienia Barbara
    3. Bober Miłosz
    4. Brzeska Amelia
    5. Dec Jakub
    6. Dec Michał
    7. Głodek Wojciech
    8. Gwizdak Michał
    9. Kępa Lena
    10. Klojzy Zofia
    11. Konstanty Hanna
    12. Lender Szymon
    13. Litwa Ewa
    14. Malicka Emilia
    15. Mazur Lena
    16. Pochwat Antonina
    17. Rakoczy Wiktor
    18. Sieńko Lena
    19. Stępień Julia
    20. Strzałkowska Alicja
    21. Suszek Milena
    22. Suszek Natalia
    23. Wojda Adrian
    24. Wydrzyński Antoni
    25. Zarzyczny Michał

     

    GRUPA PSZCZÓŁKI

    1. Bakunowicz Helena
    2. Błoński Joachim
    3. Borek Szymon
    4. Chłanda Kacper
    5. Draus Róża
    6. Głąb Weronika
    7. Golec Natalia
    8. Kidacka Lena
    9. Klęsk Nikodem
    10. Kmiotek Patryk
    11. Kucaj Karina
    12. Leśko Szymon
    13. Lucewicz Leon
    14. Paszek Aurelia
    15. Rozborska Eliza
    16. Rzepka Nadia
    17. Siedlarz Marcel
    18. Stępień Antonina
    19. Sołtys Jakub
    20. Śliwińska Lena
    21. Szuberla Mikołaj
    22. Tekiela Kacper
    23. Urban Jakub
    24. Wątorski Antoni
    25. Wątorski Wojciech

     

    GRUPA BIEDRONKI

    1. BYJOŚ ALAN
    2. DRAPAŁA TYMON
    3. DURSKI LEONARD
    4. DWORNIK JAN
    5. FALANDYSZ KEWIN
    6. GŁOWIAK KACPER
    7. GMYREK MARIKA
    8. GUNIA AMELIA
    9. HAWRYLISZYN ANNA
    10.  KAMIŃSKI ANTONI
    11.  KĄKOL ADRIANNA
    12.  KOWALSKA NELA
    13.  KUŚTA MAKSYMILIAN
    14.  LISICA AGATA
    15.  OBRZUT MIŁOSZ
    16.  PRZYBYŁO FILIP
    17.  RYBA FILIP
    18.  RZEPKA ADRIAN
    19.  SCHUSTER OLIWIA
    20.  SOBEK FILIP
    21.  SZUBERLA TOMASZ
    22.  TKACZYK FILIP
    23.  WIATER ZUZANNA
    24.  WÓJCIK ZUZANNA

     

     O “A”

    1. BRYŁA MIROSŁAW
    2. DANAK MELANIA
    3. DOMKA JULIAN
    4. DRAUS ALEKSANDER
    5. DZIDUCH EMMA
    6. GŁODOWSKA ELIZA
    7. JANIAK ADAM
    8. KONSTANTY NIKODEM
    9. KORAB MALWINA
    10. MAZUR JULIA
    11. MIĘDLAR LEONARD
    12. MIKUŁA MIŁOSZ
    13. MILANIAK AMELIA
    14. NIECKARZ NIKODEM
    15. PATRUŚ PIOTR
    16. PIĘCIAK RAFAŁ
    17. PLEŚNIAK MIŁOSZ
    18. RAKOCZY JAKUB
    19. SIKORA ANTONI
    20. SKUBA KAJA
    21. SKUBA NIKOLA
    22. STRZAŁKOWSKI KACPER
    23. TERESZKIEWICZ ALAN
    24. ZARZYCZNA JULIA

       

    0 „B”

    1. Błaszkowicz Maja
    2. Brzyska Hanna
    3. Dudziak Marcin
    4. Dziadosz – Sadowska Aleksandra
    5. Goc Zofia
    6. Hnacik Antonina
    7. Jabłoński Adrian
    8. Kuzio Lena
    9. Leniart Ryan
    10. Milo Maja
    11. Ostafińska Weronika
    12. Pabian Jan
    13. Paciorek Helena
    14. Paściak Lidia
    15. Pietraszek Arkadiusz
    16. Pięciak Ariana
    17. Piotrowska Łucja
    18. Piotrowska Weronika
    19. Poznańska Weronika
    20. Tomczyk Artur
    21. Warzybok Eliza
    22. Wojda Maja
    23. Wyka Patryk
    24. Wyszatycka Weronika
    25. Zięba Filip

    0"C"

    1. Bator Jakub
    2. Bawor Nina
    3. Cambus Lena
    4. Czerwonka Gabriel
    5. Drozd Tymon
    6. Drzał Nikola
    7. Gucwa Kajetan
    8. Guzek Barbara
    9. Hawrylik Aleksander
    10. Jóźwiak Wojciech
    11. Korbecki Szymon
    12. Kucab Franciszek
    13. Lecka Aleksandra
    14. Łachmanowicz  Michalina
    15. Małecki Kacper
    16. Panek Julia
    17. Panek Michał
    18. Piątek Adam
    19. Politewicz Krystian
    20. Telichowska Barbara
    21. Welc Jakub
    22. Witalec Mateusz
    23. Wybranowski Michał
    24. Wybranowski Szymon
    25. Yurowska Yeva

     

    0"D"

    1. Baran Marika
    2. Belcyr Jan
    3. Bienia Antoni
    4. Bober Julia
    5. Bojda Aleksander
    6. Dąbrowski Antoni
    7. Depa Karolina
    8. Dubis Tymon
    9. Fedak Hubert
    10. Jaworska Julia
    11. Kruczek Julia
    12. Kunysz Kornelia
    13. Madejek Nela
    14. Maślanka Jakub
    15. Mazur Antonina
    16. Noga Lara
    17. Piesiak Marlena
    18. Pocheć Mikołaj
    19. Rzeźnicka Emilia
    20. Stępień Helena
    21. Stępień Zuzanna
    22. Szajowski Szymon
    23. Szuberla Urszula
    24. Wydrzyński Kacper
    25. Ziaja Konrad
  • ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

    INFORMACJA DLA RODZICÓW

     

    ZEBRANIE ORGANIZACYJNE PRZED ROZPOCZĘCIEM NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ

    27 SIERPNIA O GODZ. 16.30

     W SALI WIDOWISKOWEJ W PRZEDSZKOLU.

     

     PO ZEBRANIU OGÓLNYM ODBĘDĄ SIĘ SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI GRUP W SALACH.

     RODZICE 3 – LATKÓW BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚĆ WYBORU GRUPY

     ( JEDNA GRUPA – DZIECI ŚPIĄCE, DRUGA GRUPA – DZIECI NIEŚPIĄCE )

  • OGŁOSZENIE

    UWAGA RODZICE !

     

    PRZYPOMINAMY, ŻE NADAL OBOWIĄZUJE

    REŻIM SANITARNY.

    DZIECI NIE MOGĄ PRZYNOSIĆ

    DO PRZEDSZKOLA

    SWOICH ZABAWEK, SŁODYCZY I NAPOJÓW.

  • Lista dzieci przyjętych w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022

    Krasne, 10.06.2021 r.

     

     

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem

    Przedszkole w Krasnem

     

     

    Lista dzieci przyjętych w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022

     

    1. Adamowycz Igor
    2. Bonowicz Szymon
    3. Chlebek Ignacy
    4. Czapkowicz Mikołaj
    5. Duda Antoni
    6. Garbacz Jan
    7. Jaworska Urszula
    8. Jędrzejczyk Aurelia
    9. Józefczyk Kornelia
    10. Karpierz Aleksander
    11. Klęsk Izabela
    12. Kura Julia
    13. Leś Hanna
    14. Malicki Filip
    15. Mazur Bartosz
    16. Mścisz Alan
    17. Muniak Hanna
    18. Orell Filip
    19. Pigan Jakub
    20. Schuster Eryk
    21. Sieńko Lena
    22. Smyk Julia
    23. Szczepański Sebastian
    24. Szpunar Adrian
    25. Pędrak Jan
    26. Ziobro Blanka
    27. Ziobro Lena
    28. Złamaniec Szymon

     

  • Lista dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022

    Krasne, 10.06.2021 r.

     

     

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem

    Przedszkole w Krasnem

     

     

    Lista dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022

     

    1. Adamowycz Igor
    2. Bonowicz Szymon
    3. Chlebek Ignacy
    4. Czapkowicz Mikołaj
    5. Duda Antoni
    6. Garbacz Jan
    7. Jaworska Urszula
    8. Jędrzejczyk Aurelia
    9. Józefczyk Kornelia
    10. Karpierz Aleksander
    11. Klęsk Izabela
    12. Kura Julia
    13. Leś Hanna
    14. Malicki Filip
    15. Mazur Bartosz
    16. Mścisz Alan
    17. Muniak Hanna
    18. Orell Filip
    19. Pigan Jakub
    20. Rumanek Aleksander
    21. Sieńko Lena
    22. Smyk Julia
    23. Szczepański Sebastian
    24. Szpunar Adrian
    25. Wojtas Oliwia
    26. Ziobro Blanka
    27. Ziobro Lena
    28. Złamaniec Szymon

    Prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej o potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola do 23.06.2021r.

     

Kontakt

  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krasnem
    Krasne 741
    36-007 Krasne

    Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krasnem - Marek Frączek
    Zastępcy: Magdalena Kluz - Międlar,
    ds.przedszkola - Małgorzata Wilk -
    przyjmuje strony po uzgodnieniu telefonicznym


  • WICEDYREKTOR Małgorzata Wilk (17) 23-00-311
    INTENDENT Iwona Kołodziej (17) 23-00-312

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 30457