Nawigacja

NASZE SUKCESY

SUKCESY 2017/2018

 

 

KONKURS PLASYCZNY "TAJEMNICE JESIENNEGO LASU"

 

Nagrody otrzymały:

III miejsce - Oliwia Czarnota (Biedronki)

wyróżnienie:

- Oliwia Mazur (Biedronki)

- Nikola Tereszkiewicz (Biedronki)

- Maja Pakuła (Pasikoniki)

 

 

 

KONKURS POEZJI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ " DO NIEPODLEGŁEJ"

 

Nagrody otrzymali:

I miejsce - Marika Guzik i Tereza Prohazka (0 a)

wyróżnienie - Mikołaj Magierski ( Pszczółki)

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "DOBRANOCKI Z DAWNYCH LAT"

 

laureatką została Maja Żuk z grupy Biedronek, która to otrzymała nagrodę publiczności 

 

 

 

XII EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

"ZIMA W PAPIEROWYM OGRODZIE- MAGICZNE ŚWIĘTA"

 

Wyróżnienie otrzymała - LILIANA WISZ - 0 c

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY „BAJECZNY KARNAWAŁ”

dzieci młodsze:

I miejsce - Katarzyna Humenny

II miejsce - Lena Rajewska

III miejsce - Liliana Dudek 

dzieci starsze :

I miejsce - Tymoteusz Polowy

II miejsce - Wiktoria Szuberla

III miejsce - Szymon Czekański

oraz nagrodę specjalną  Barbara Wójcik.

 

 

 

I GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Dzieci młodsze:

I miejsce  - Maja Gwozdek - Pasikoniki

wyróżnienie - Olaf Lewczak - Motylki

Dzieci starsze:
 

II miejsce - Marika Guzik 0 a

wyróżnienie: Lena Błażejowska - Biedronki

Zuzanna Mróź 0 a

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

" ZACZAROWANY ŚWIAT FIGUR GEOMETRYCZNYCH"

I miejsce: 

Gabriela Sitarz - 0 a

Zuzanna Fugas - Motylki

II miejsce:

Dawid Bukowski - 0 c

Tymoteusz Gancarz - Pasikoniki

III miejsce: 

Julia Mioduszewska - 0 b

Karol Dubis - Pszczółki

Wyróżnienie:

Oliwia Czarnota - Biedronki

 

 

 

XIII DZIEŃ SOKOŁA- TURNIEJ DZIECI i MŁODZIEŻY 

W AKROBATYCE O PUCHAR WÓJTA GMINY KRASNE

 

II miejsce - Michał Kucab 0 c

 

 

 

GMINNY TURNIEJ WARCABOWY

 

II miejsce - HUBERT  KOSAK 0 c

 III miejsce -BIANKA WASZKIEWICZ  0 c

 

 

 

GMINNY KONKURS POLSKICH TAŃCÓW NARODOWYCH I LUDOWYCH

 kategoria 3-4 latki:

I miejsce – Żabki (taniec „Szewczyk” - opiekun p. Patrycja Ostrowska)

III miejsce – Pasikoniki”  (taniec „Grozik” - opiekun p. Agnieszka Drągowska)

 

 kategoria 5-6 latki:

I miejsce – Pszczółki (taniec „Krakowiak” - opiekun p. Wanda Czarnota)

 

 

 

KONKURS DLA DZIECI I RODZICÓW

KONSTRUOWANIE GIER PLANSZOWYCH

 

Przyznano trzy równorzędne nagrody pierwsze:

  •  Andżelika Bryła - Pszczółki
  •  Julia Południak - Pszczółki
  • Zuzanna Świgoń - Biedronki

 

 

 GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

"PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"

 

III miejsce -  Dagmara Murdza ( Rybki)

wyróżnienie - Maja Żuk ( Biedronki)

Kontakt

  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krasnem
    Krasne 741
    36-007 Krasne

    Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krasnem - Marek Frączek
    Zastępcy: Magdalena Kluz - Międlar,
    ds.przedszkola - Małgorzata Wilk -
    przyjmuje strony po uzgodnieniu telefonicznym


  • WICEDYREKTOR Małgorzata Wilk (17) 23-00-311
    INTENDENT Iwona Kołodziej (17) 23-00-312

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 1038646