Nawigacja

NASZE SUKCESY

SUKCESY 2021/2022

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY - "RODZINNE CZYTANIE"

 

Specjalne wyróżnienie:

Nela Madejek

Nagrody otrzymali: 

Kacper Małecki, Joachim Błoński, Ewa Litwa ,Marlena Piesiak, Kaja Skuba


KONKURS "STROIK JESIENNY"

 

Nagrody:

 

 I miejsce : Kacper Głowiak , gr. Biedronki

II miejsce : Maksymilian Milo , gr. Rybki

III miejsce : Antoni i Kacper Wydrzyńscy , gr. Motylki i 0 D

 

Wyróżnienia :

- Milena Wydrzyńska , gr. Kaczuszki

- Aurelia Jędrzejczyk , gr. Kaczuszki

- Nikodem Klęsk , gr. Pszczółki

- Joachim Błoński , gr. Pszczółki

- Karina Kucaj , gr. Pszczółki

- Nela Madejek , gr. 0 D


 

Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej pod hasłem ,,Wolność w bieli i czerwieni”

 

W kategorii 3-4 latki :

Karina Kucaj gr. Pszczółki- wyróżnienie

 

W kategorii 5-6 latki:

Hanna Brzyska- 0 b -  II MIEJSCE

Antonina Hnacik- 0 b - wyróżnienie


 

Gminny Konkurs Plastyczny "Smok ze smoczej jamy"

wg wiersza Wandy Chotomskiej

 

Wyróżnienie – Kąkol Adrianna (Biedronki) , Maja Milo (0”B”), Poznańska Weronika (0”B”)

 

Nagroda – Jakub Bator (0”C”) , Karina Kucaj (Pszczółki)

 


LAUREACI IV GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

 

II MIEJSCE - JULIA PANEK - GP KRASNE

WYRÓŻNIENIA:

MAJA WOJDA - GP KRASNE

 

PODZIĘKOWANIE SPECJALNE DLA LENY CAMBUS - GP KRASNE

ZA WYKONANIE KOLĘDY W JĘZYKU FRANCUSKIM


LAUREACI KONKURSU RODZINNEGO

"NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA"

 

I MIEJSCE - MAKSYMILIAN MILO - GR. RYBKI

II MIEJSCE - KORNELIA KUNYSZ - GR. O D

III MIEJSCE - GR. O D

 

WYRÓŻNIENIA:

ADRIAN WOJDA - GR. MOTYLKI

KACPER TEKIELA - GR.GR. PSZCZÓŁKI

ADRIAN JABŁOŃSKI - GR. O B

MAKSYMILIAN KUŚTA - GR. BIEDRONKI

ANTONI WYDRZYŃSKI - GR.MOTYLKI

URSZULA SZUBERLA - GR. O D

NIKODEM KLĘSK - GR.PSZCZÓŁKI

LIDIA PAŚCIAK - GR.O B

PATRYK WYKA - GR.O B

ARTUR CHORZĘPA - GR. ŻABKI


XVIII Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy "Zabawki na choinkę, jak dawniej"

Trójka naszych podopiecznych w swojej kategorii wiekowej zajęła zaszczytne miejsca :

I miejsce - Urszula Szuberla - gr.0D, 

III miejsce - Maja Milo - gr. OB

wyróżnienia dostały :

Marlena Piesiak - 0D

Helena Stępień - gr.0D

 

Kontakt

  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krasnem
    Krasne 741
    36-007 Krasne

    Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krasnem - Marek Frączek
    Zastępcy: Magdalena Kluz - Międlar,
    ds.przedszkola - Małgorzata Wilk -
    przyjmuje strony po uzgodnieniu telefonicznym


  • WICEDYREKTOR Małgorzata Wilk (17) 23-00-311
    INTENDENT Iwona Kołodziej (17) 23-00-312

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 30491