Certyfikaty naszego przedszkola

Certyfikaty naszego przedszkola :

1. 2013r. CERTYFIKAT - Akademia przedszkolaka – uczestnictwo w projekcie, którego celem jest szerzenie wśród dzieci bezpiecznych postaw i zachowań na drodze, w przedszkolu, w domu i na wakacjach.

2. 2014r. - CERTYFIKAT – Daxen- za uczestnictwo w projekcie , którego celem jest szerzenie wiedzy wśród dzieci.

3. 2014r.- Daxen- za uczestnictwo w projekcie , którego celem jest szerzenie świadomości ekologicznej wśród dzieci.

4. 2013r.- CERTYFIKAT – Prolex - „Usuwając bariery w komunikacji zapobiegamy izolacji- poprawna polszczyzna, wady wymowy”

5. 2014r. Stowarzyszenie Kups CERTYFIKAT za zrealizowanie programu – „5 porcji owoców warzyw i soku” za naukę oraz aktywne promowanie właściwych nawyków żywieniowych, poszerzanie ich wiedzy o korzystnym dla organizmy działaniu warzyw, owoców i soku w codziennej diecie.

6. 2016r.- CERTYFIKAT – Daxen- uczestnictwo w projekcie logopedycznym „Dbamy o język polski” którego celem jest wsparcie prawidłowej wymowy dzieci.

7. 2013r.- Prolex - CERTYFIKAT Poprawa jakości odżywiania dzieci i promocja aktywności fizycznej stanowiące nierozerwalną część profilaktyki zdrowia.

8. 2014r. Podziękowanie od PAH –za umożliwienie przeprowadzenia zajęć dydaktycznych przybliżających problemy krajów globalnego Południa w ramach projektu „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności” (ŻYCIE W Afryce- dla 4 grup starszych- przybliżenie dzieciom problemów III świata)

9. Podziękowania coroczne od Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci i Rzeszowskiego Schroniska dla zwierząt „Kundelek”

Certyfikaty i podziękowania dla naszego przedszkola r.2017 :

• Podziękowanie OKULIS PLUS i Fundacji DZIECI AFRYKI za udział w zbiórce okularów dla Afryki

• Podziękowanie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt za pomoc okazaną bezdomnym zwierzętom w potrzebie

• Podziękowanie Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci za udział w Akcji ,,Zostań prawdziwym Mikołajem”

• Podziękowanie TVP 3 Rzeszów za udział w Akcji ,,ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA ŁYCZAKOWA ”

• Certyfikat ,, ŚNIADANIE DAJE MOC ’’

• Certyfikat ,,KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY’’