2 MAJA PRZEDSZKOLE JEST NIECZYNNE
INFORMACJA
INFORMACJA
Lista dzieci przyjętych na rok szkolny 2024/25
Rok urodzenia 2018
- Gratkowska Zuzanna
- Pawlicka Zuzanna
- Pires Kevin
- Skuba Milena
Rok urodzenia 2019
- Małecki Aleksander
- Nowak Hanna
- Piwowar Aleksander
- Tomaka Eryk
Rok urodzenia 2020
- Niedziałek Miłosz
- Ruszel Patrycja
- Sass Aleksander
Rok urodzenia 2021
- Bachta Mateusz
- Borowiec Monika
- Chruściel Maria
- Czapkowicz Anna
- Czochara Aleksandra
- Czopko Malwina
- Gorzenik Blanka
- Gorzenik Sara
- Gratkowska Nela
- Guzik Iga
- Gwizdak Piotr
- Hipnar Natan
- Jabłoński Maciej
- Kocój Jakub
- Kojder Wojciech
- Kokoszka Jonasz
- Koper Aleksander
- Koperska Blanka
- Kornak Klara
- Kuśnierz Jeremiasz
- Kuśta Błażej
- Lachowicz Cezary
- Leja Seweryn
- Leśko Jan
- Lis Bruno
- Lucewicz Alicja
- Machowski Piotr
- Magierski Maksymilian
- Majchrowska Lena
- Malicki Bruno
- Małecki Miłosz
- Martowska Malwina
- Mazur Miłosz
- Miazga Kornelia
- Niezgoda Emilia
- Nowak Kamil
- Nycz Julia
- Nycz Mikołaj
- Pawliszko Laura
- Pędrak Stanisław
- Piątek Alicja
- Pieniążek Gabriela
- Popek Antonina
- Rachel Filip
- Rykała Mikołaj
- Sarama Wiktoria
- Strumiński Piotr
- Suszek Nataniel
- Szajnik Laura
- Szantula Aleksander
- Wiater Grzegorz
- Wojcieszczyk Maciej
- Wydrzyńska Michalina
- Zaborowska Helena
- Zawadzki Franciszek
- Zięba Laura
- Zięba Zuzanna
Kandydaci narodowości ukraińskiej
1. Borek Dominik
2. Slobodyanyk Łucja
3. Slobodyanyk Maja
Lista dzieci nieprzyjętych:
- Laura Lula
- Alicja Garczyńska
- Aleksandra Mucha
- Nela Kuźniar
- Iga Stępień
- Filip Kowalski
- Wiktor Krupski
- Liliana Stefańczuk
- Oliver De Vadillo
- Zuzanna Kościółek
- Wiktoria Pietrzyk
- Maja Stęga
- Mateusz Kuźmiński
- Martyna Kuźmińska
- Kacper Zygiert
- Artur Dubiel
- Oliwia Konopka
- Franciszek Woźny
- Oliwier Cygan
- Szymon Michno
- Mikołaj Pizoń
- Rita Wiśniewska
- Wiech Maria
Lista dzieci niespełniających kryteriów rekrutacyjnych:
- Milena Mikuszewska
- Adrian Chmiel
- Nela Inglot
- Gabriel Rogala
- Lara Lech
- Kuba Orzech-Turek
- Marcelina Karlak
- Jan Cyburt
- Marcelina Kukuryk
- Michał Delikat
- Franciszek Kmiotek
INFORMACJA
02 MAJA
PLANOWANE JEST ZAMKNIĘCIE PRZEDSZKOLA
ZE WZGLĘDU NA KONSERWACJĘ URZĄDZEŃ KUCHENNYCH
INFORMACJA
PROSIMY RODZICÓW O ZWRÓCENIE UWAGI
I ZWIĘKSZONĄ KONTROLĘ GŁÓW DZIECI
ZE WZGLĘDU NA POJAWIAJĄCE SIĘ PRZYPADKI WSZAWICY W PRZEDSZKOLU.
INFORMACJA
Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia
na rok szkolny 2024/25
Rok urodzenia 2018
- Gratkowska Zuzanna
- Pawlicka Zuzanna
- Pires Kevin
- Skuba Milena
Rok urodzenia 2019
- Małecki Aleksander
- Nowak Hanna
- Piwowar Aleksander
- Tomaka Eryk
Rok urodzenia 2020
- Niedziałek Miłosz
- Ruszel Patrycja
- Sass Aleksander
Rok urodzenia 2021
- Bachta Mateusz
- Borowiec Monika
- Chruściel Maria
- Czapkowicz Anna
- Czochara Aleksandra
- Czopko Malwina
- Gorzenik Blanka
- Gorzenik Sara
- Gratkowska Nela
- Guzik Iga
- Gwizdak Piotr
- Hipnar Natan
- Jabłoński Maciej
- Kocój Jakub
- Kojder Wojciech
- Kokoszka Jonasz
- Koper Aleksander
- Koperska Blanka
- Kornak Klara
- Kuśnierz Jeremiasz
- Kuśta Błażej
- Lachowicz Cezary
- Leja Seweryn
- Leśko Jan
- Lis Bruno
- Lucewicz Alicja
- Machowski Piotr
- Magierski Maksymilian
- Majchrowska Lena
- Malicki Bruno
- Małecki Miłosz
- Martowska Malwina
- Mazur Miłosz
- Miazga Kornelia
- Niezgoda Emilia
- Nowak Kamil
- Nycz Julia
- Nycz Mikołaj
- Pawliszko Laura
- Pędrak Stanisław
- Piątek Alicja
- Pieniążek Gabriela
- Popek Antonina
- Rachel Filip
- Rykała Mikołaj
- Sarama Wiktoria
- Strumiński Piotr
- Suszek Nataniel
- Szajnik Laura
- Szantula Aleksander
- Wiater Grzegorz
- Wiech Maria
- Wojcieszczyk Maciej
- Wydrzyńska Michalina
- Zaborowska Helena
- Zawadzki Franciszek
- Zięba Laura
- Zięba Zuzanna
Kandydaci narodowości ukraińskiej
1. Borek Dominik
2. Slobodyanyk Łucja
3. Slobodyanyk Maja
Lista dzieci niezakwalifikowanych:
- Laura Lula
- Alicja Garczyńska
- Aleksandra Mucha
- Nela Kuźniar
- Iga Stępień
- Filip Kowalski
- Wiktor Krupski
- Liliana Stefańczuk
- Oliver De Vadillo
- Zuzanna Kościółek
- Wiktoria Pietrzyk
- Maja Stęga
- Mateusz Kuźmiński
- Martyna Kuźmińska
- Kacper Zygiert
- Artur Dubiel
- Oliwia Konopka
- Franciszek Woźny
- Oliwier Cygan
- Szymon Michno
- Mikołaj Pizoń
- Rita Wiśniewska
Lista dzieci niespełniających kryteriów rekrutacyjnych:
- Milena Mikuszewska
- Adrian Chmiel
- Nela Inglot
- Gabriel Rogala
- Lara Lech
- Kuba Orzech-Turek
- Marcelina Karlak
- Jan Cyburt
- Marcelina Kukuryk
- Michał Delikat
- Franciszek Kmiotek
INFORMACJA
INFORMACJE DOTYCZĄCE TERMINÓW REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA
NA ROK 2024/25
ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "O PRZEDSZKOLU" - "DOKUMENTY DO POBRANIA".
OGŁOSZENIE
ZE WZGLĘDU NA ZWIĘKSZONĄ LICZBĘ ZACHOROWAŃ
PROSIMY RODZICÓW,
BY NIE PRZYPROWADZALI DO PRZEDSZKOLA DZIECI
Z OBJAWAMI CHOROBY ( KATAR, KASZEL ) .DZIECI Z TYMI OBJAWAMI BĘDĄ ODSYŁANE DO DOMU, ABY ZAPOBIEC ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ CHORÓB.
INFORMACJA
DYŻUR WAKACYJNY 2024 r.
LIPIEC –
PRZEDSZKOLE W MALAWIE
I STRAŻOWIE
SIERPIEŃ –
PRZEDSZKOLE W KRASNEM
I PALIKÓWCE
OGŁOSZENIE
PROSIMY RODZICÓW
O ZWRÓCENIE UWAGI I ZWIĘKSZONĄ KONTROLĘ GŁÓW DZIECI
ZE WZGLĘDU NA POJAWIAJĄCE SIĘ PRZYPADKI WSZAWICY
W PRZEDSZKOLU.
OGŁOSZENIE
PRZYPOMINAM RODZICOM, ŻE OD 01 PAŹDZIERNIKA
OBOWIĄZUJE W PRZEDSZKOLU PROCEDURA PRZYPROWADZANIA
I ODBIERANIA DZIECI Z SZATNI PRZEZ PANIE POMOCE .
SZATNIA ZOSTAJE ZAMKNIĘTA O GODZ. 8.30 GDYŻ PANIE ZACZYNAJĄ ROZDAWAĆ ŚNIADANIE.
PROSZĘ O PUNKTUALNE PRZYPROWADZANIE DZIECI
( DO GODZ. 8. 30 )
INFORMACJA
ZAJĘCIA Z HIP – HOPU
ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ OD DNIA 06 PAŹDZIERNIKA ( PIĄTEK )
GODZ. 13.00 - 13.30
13.35 - 14.05
14.10 - 14.40
INFORMACJA
RADA RODZICÓW GMINNEGO PRZEDSZKOLA W KRASNEM
NA R. SZK. 2023/24PRZEWODNICZĄCA : DIANA BILWIN
ZASTĘPCA : DARIA WOJCIESZCZYK
SKARBNIK : KAMILA WYDRZYŃSKA
SEKRETARZ : ANITA SYRYŁOKOMISJA REWIZYJNA :
MATEUSZ PIESZKO
GABRIELA BOREK
PODZIĘKOWANIE
DZIĘKUJĘ RODZICOM
I TYM PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA,
KTÓRYM SPRAWY NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NIE SĄ OBOJĘTNE
ZA UDZIAŁ W ZEBRANIU WIEJSKIM
I POPARCIE WNIOSKU O ZAKUP WIATY OGRODOWEJ CHRONIĄCEJ DZIECI PRZED SŁOŃCEM.
MAM NADZIEJĘ, ŻE DZIĘKI DALSZEJ WSPÓŁPRACY RODZICÓW
I PRACOWNIKÓW BĘDZIEMY MOGLI JESZCZE WIELE PRZEDSIĘWZIĘĆ ZREALIZOWAĆ.
OGŁOSZENIE
WAŻNA INFORMACJA
Rodzice zamawiają karty samodzielnie w systemie eDziecko (edziecko.edu.pl)
Należy zalogować się do systemu
i wejść w zakładkę UŻYTKOWNICY, a następnie w Karty.
Po dodaniu kart do koszyka zamówień należy dokonać opłaty online
przez system eDziecko.
Karty zostaną dostarczone do przedszkola i rozdane rodzicom.
Po odebraniu kart trzeba je aktywować.
W tym celu należy ponownie zalogować się do systemu i wejść w zakładkę Użytkownicy, a następnie w Karty.
Aby zalogować się po raz pierwszy do systemu należy wpisać login,
a następnie hasło ( dla nowo przyjętych dzieci login każdy otrzymuje indywidualnie, natomiast hasło to : 1111111111, które można sobie zmienić)
Obowiązkiem rodzica jest zamówienie i aktywowanie kart
najpóźniej do dnia 8 września.
Po tym terminie opłata za pobyt dziecka będzie naliczana za 10 godzin, a każda godzina to 1,30zł.
OGŁOSZENIE
INFORMACJA
Opłaty za przedszkole można sprawdzić logując się na stronie: edziecko.dipolpolska.pl
PROSIMY O PRZESTRZEGANIE TERMINU PŁATNOŚCI !
Wpłaty powinny wpłynąć do 12-go dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy przedszkola:
Express Bank Spółdzielczy w Rzeszowie, O/Krasne
57 9176 1048 2001 0008 5179 0001
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem
Krasne 742, 36-007 Krasne
W tytule przelewu prosimy koniecznie o wpisanie:
imię i nazwisko DZIECKA oraz grupę, do której uczęszcza
np. Jan Kowalski, grupa Żabki
dzieci z innych przedszkoli prosimy o dopisek grupa DYŻUR WAKACYJNY
Przypominamy:
Aby sprawdzić kwotę do zapłaty, należy zalogować się na stronie edziecko i jako login trzeba wpisać numer karty, natomiast hasło to: 1111 dla dzieci, które uczęszczały do przedszkola w ubiegłych latach, natomiast nowo przyjęte dzieci mają hasło : 1111111111 (takie jest hasło wyjściowe, jeżeli nikt sam sobie nie zmienił na inne)
Kwoty do zapłaty dla dzieci z innych przedszkoli za dyżur wakacyjny będzie można sprawdzić w dniach 1-3 sierpień w godzinach
8.00 – 13.00 pod numerem telefonu 17 23 00 312
OGŁOSZENIE
DRUGA TURA REKRUTACJI NA ROK 2023/24
DZIECI ZAKWALIFIKOWANE DO DRUGIEJ TURY REKRUTACJI
ZOSTAŁY PRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2023/24
INFORMACJA
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH
DO PRZEDSZKOLA
NA ROK 2023/2024
ROCZNIK 2017
- Augustyn Milan
- Babiarz Nikodem
- Bialic Aleksandra
- Brzuszek Sara
- Buczek Bartosz
- Buk Michał
- Chinigioli Eva
- Cyrulik Oliwia
- Dec Jakub
- Dec Michał
- Drąg Natan
- Dubiel Rafał
- Duda Patrick
- Dudek Kornelia
- Dudek Szymon
- Fortuna Aleksandra
- Fugas Olaf
- Gancarz Igor
- Głodek Wojciech
- Gwizdak Michał
- Hałys Aleksander
- Janik Jakub
- Kępa Jan
- Kępa Lena
- Klojzy Zofia
- Kołodziejczyk Jaśmina
- Konstanty Hanna
- Kucaj Karina
- Litwa Ewa
- Łuszcz Hubert
- Maciołek Martyna
- Magnucka Maja
- Malak Kamil
- Malicka Emilia
- Mazur Lena
- Nycz Olaf
- Pięciak Kalina
- Pigan Zuzanna
- Pinderska Łucja
- Płachta Tymoteusz
- Pochwat Antonina
- Rakoczy Wiktor
- Skarbowski Szymon
- Sokół Aleksander
- Stępień Julia
- Strumiński Paweł
- Strzałkowska Alicja
- Suszek Milena
- Suszek Natalia
- Syryło Julian
- Szuberla Kacper
- Ślipko Emilia
- Tarnowski Stanisław
- Wierzchowska Iga
- Wingert Julia
- Wojda Adrian
- Wojtas Oliwia
- Wójcik Malwina
- Wydrzyński Antoni
- Wyszatycki Mateusz
- Zarzyczny Michał
- Zdeb Maja
- Zimiński Igor
ROCZNIK 2018
- Adamowicz Igor
- Bator Szymon
- Belcyr Hanna
- Białek Laura
- Blama Mateusz
- Bober Nadia
- Bonowicz Łucja
- Bonowicz Szymon
- Bożyk Nikola
- Chlebek Ignacy
- Chłanda Martyna
- Chorzępa Artur
- Czado Arkadiusz
- Czapkowicz Mikołaj
- Czech Maria
- Duda Antoni
- Falandysz Ksawery
- Fortuniak Szymon
- Gajewski Barłomiej
- Garbacz Jan
- Głąb Aleksander
- Hawro Maksymilian
- Homa Marianna
- Janoszek Józef
- Jaskot Lena
- Jaworska Urszula
- Jewuła Jan
- Jędrzejczyk Aurelia
- Józefczyk Kornelia
- Kąkol Matylda
- Klęsk Izabela
- Kluz Zofia
- Kornak Tymon
- Krajewska Hanna
- Kura Julia
- Kwolek Jan
- Leś Hanna
- Lęcznar Wiktoria
- Łoza Magdalena
- Łukasik Mateusz
- Machowska Milena
- Makuch Oliwia
- Markul Gabriela
- Markul Martyna
- Mazur Bartosz
- Milo Maksymilian
- Milo Tadeusz
- Mścisz Alan
- Muniak Hanna
- Obrzut Rozalia
- Orell Filipa
- Ostasz Magnolia
- Pawlak Kajetan
- Pawłowski Tomasz
- Pędrak Jan
- Pieszko Julia
- Pigan Jakub
- Piniło Maria
- Rykała Maja
- Rzepka Wiktor
- Sas Mikołaj
- Schuster Eryk
- Shchyhlevskyi Eduard
- Shchyhlevskyi Mark
- Silbert Emilia
- Sitek Szymon
- Smyk Julia
- Sołtys Piotr
- Stachów Hanna
- Stasiowska Wiktoria
- Stasiowski Karol
- Stępień Nikola
- Strażewska Julia
- Szczepański Filip
- Szczepański Sebastian
- Szczybyło Melania
- Szela Michał
- Szot Dawid
- Szpunar Adrian
- Szpyrka Adam
- Szybiak Hanna
- Tomczyk Kornelia
- Tsybak Dana
- Tsybak Miia
- Wałek Jagoda
- Warzybok Nikodem
- Wiater Wojciech
- Wojdyło Wiktoria
- Wojton Szymon
- Wróbel Leonard
- Wydrzyńska Milena
- Zima Antoni
- Ziobro Blanka
- Ziobro Lena
- Złamaniec Szymon
ROCZNIK 2019
1. Barnat Julian
2. Bąk Amelia
3. Bialic Julia
4. Borek Aleksandra
5. Borowiec Aron
6. Borowiec Julia
7. Brudz Mia
8. Buczek Oliwia
9. Buryta Julia
10. Chmiel Julia
11. Czuryło Lena
12. Dubiel Emilia
13. Dyjak Julia
14. Głodek Julia
15. Grabowy Oliwia
16. Jaskot Marcel
17. Jawniak Oliwier
18. Kaczmarski Eryk
19. Kamińska Aniela
20. Kania Zuzanna
21. Kępa Leon
22. Klary Tymoteusz
23. Klojzy Franciszek
24. Kluz Szymon
25. Kołodziejczyk Flora
26. Koszela Milena
27. Kowalski Tymon
28. Kruczek Paweł
29. Krzywonos Oliwier
30. Kuropatwa Szymon
31. Kuźmiński Mateusz
32. Lewkowska Kornelia
33. Lis Leon
34. Lisica Hubert
35. Łukasik Emilia
36. Martowska Melania
37. Martowska Zuzanna
38. Maślanka Jan
39. Mazurek Szymon
40. Mikuła Rita
41. Mindur Ksawery
42. Nastały Cyprian
43. Nycz Jakub
44. Nycz Oliwia
45. Pabian Stanisław
46. Panek Tamara
47. Pasierb Iga
48. Pawliszko Miłosz
59. Pieniążek Milena
50. Pilarz Iga
51. Rogala Alan
52. Ryś Maja
53. Sięrżęga Samanta
54. Soja Adrianna
55. Stępień Beniamin
56. Strzałkowski Wojciech
57. Syryło Marta
58. Struzik Karol
59. Szymczycha Marcelina
60. Wojcieszyk Michał
61. Zaborniak Jan
62. Zawadzki Nikodem
63. Żurawski Tymon
ROCZNIK 2020
- Belcyr Aleksandra
- Bilwin Bruno
- Chlebek Antoni
- Czerwonka Lilianna
- Domka Barbara
- Domka Zofia
- Dwornik Antonina
- Florczak Jagoda
- Furman Ksawery
- Jamróz Milena
- Jaworski Mikołaj
- Jurek Nikodem
- Juzwa Julia
- Kiełbowicz Tymon
- Kmiotek Wiktoria
- Kołodziej Emilia
- Kozieł Ida
- Kucharski Tytus
- Leś Jakub
- Małecka Milena
- Martynkiewicz Piotr
- Michno Tymon
- Mścisz Milan
- Paciorek Paulina
- Pająk Paweł
- Piątek Franciszek
- Pinderska Celina
- Pizoń Mikołaj
- Pleśniak Leon
- Pleśniak Nadia
- Pocheć Zuzanna
- Politewicz Mateusz
- Popek Bartłomiej
- Puterla Kaja
- Rykała Nikola
- Siewierski Nikodem
- Silarska Wiktoria
- Skarbowska Maja
- Smyk Milena
- Sobczyszyn Aleksander
- Szantula Jakub
- Szczepańska Daria
- Szybiak Adam
- Szymczyk Leon
- Tabak Leon
- Tarała Adam
- Tarnawska Emilia
- Urban Filip
- Warzybok Łucja
- Welc Izabela
- Wilk Michaina
- Zdeb Franciszek
- Zima Maksymilian
LISTA DZIECI NIE PRZYJĘTYCH
1. Sass Aleksander (brak potwierdzenia woli przyjęcia)
2 dzieci urodzonych w 2021r.
INFORMACJA
PRZYPOMINAMY RODZICOM:
DO PRZEDSZKOLA PRZYPROWADZACIE DZIECI ZDROWE:
BEZ KATARU, KASZLU, WYSYPKI, ZAPALENIA SPOJÓWEK itp.
DZIECI Z OZNAKAMI CHOROBY BĘDĄ ODSYŁANE DO DOMU,
BY NIE ROZPRZESTRZENIAĆ CHORÓB
W GRUPACH.
OGŁOSZENIE
ZE WZGLĘDU NA WZROST CEN ŻYWNOŚCI,
ZGODNIE Z ZARZĄDZENIEM DYREKTORA ZSP W KRASNEM
OD DNIA 01 LUTEGO 2023 r.
ZMIANIE ULEGA WYSOKOŚĆ STAWKI ŻYWIENIOWEJ
W GMINNYM PRZEDSZKOLU W KRASNEM
- BĘDZIE WYNOSIĆ 8,00 zł
(ZA CAŁODZIENNE KORZYSTANIE Z POSIŁKÓW).
INFORMACJA
ZARZĄD RADY RODZICÓW
ZSP GMINNE PRZEDSZKOLE W KRASNEM
W 2022/23r.
PRZEWODNICZĄCY - MAGDALENA MILO
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO - PAULINA DUBIEL
SKARBNIK - MARCIN SIEDLARZ
SEKRETARZ - KAMILA WYDRZYŃSKA
KOMISJA REWIZYJNA - MATEUSZ PIESZKO, AGNIESZKA TOMCZYK